نرخ قیمت روز خرید و فروش زعفران

نرخ قیمت روز خرید و فروش زعفران

قیمت روز خرید و فروش زعفران چقدر است؟ آیا می توان نرخ خرید و فروش زعفران را از جای مطمئنی پرسید و خرید کرد؟ آیا می توان زعفران مرغوب را به صورت عمده با نرخ قیمت روز خرید و فروش کرد؟

همیشه نرخ قیمت روز خرید و فروش زعفران برای افراد خریدار بسیار مهم بوده است و  خرید زعفران عمده از کانال خرید و فروش زعفران مشهد برای افرادی که می خواهند برای خودشان زعفران بفروشند یکی از گزینه های بسیار مناسب می باشد که می توانند انواع زعفران سرگل قائن را به صورت فله و عمده تهیه کنند.

نرخ قیمت روز خرید و فروش زعفران

در زعفران، تکامل ساقه و ریشه از آبان تا اسفند می باشد. تولید بنه های جدید بعد از گلدهی و در آذرماه شروع می شود. در اردیبهشت ماه برگ ها شروع به زرد شدن می کنند می‌توان از آن برای تغذیه دام استفاده کرد. از اردیبهشت تا شهریور اندامهای زایشی تنوع حاصل می کنند،ولی بنه ها در ظاهر در خواب هستند.

زعفران زراعی فقط به عنوان گیاه پرورشی شناخته شده و دارای منشاء باستانی است. این گیاه در ایران و اسپانیا بیشتر از سایر کشورها کاشته می‌شود. کریستی زعفران در ایران به زمانهای قبل از میلاد برمی‌گردد.

معروف است که این گیاه در زمان حضرت سلیمان در فلسطین کشت می شده و در زمان حضرت مسیح از بیت المقدس به انگلیسی برده شده است. زعفران ظاهراً بومی یونان و مناطق مدیترانه ای است ولی من شهری واقعی آن مثل گیاهان زیادی که از قدیم کشت می شده اند گم شده است.

دارای ۸۰ گونه است که از مدیترانه تاکید امتداد دارند. شواهد حاکی از این است که زعفران در قدیم در ایران سطح کشت بیشتری داشته،ولی امروزه بیشتر در شهرهای جنوبی خراسان و مناطقی از فارس کشت می شود.

در حال حاضر کشت آن در این مناطق به شدت رو به گسترش بوده و به مناطق دیگر نیز سرایت کرده است. در کشورهای دیگر از جمله ترکیه ایتالیا هندوستان پاکستان فرانسه و آمریکا نیز به میزان محدودی که می شود. در ایران در حدود ۹۵ درصد زعفران زراعی در خراسان (به ویژه تربت حیدریه، فردوس سرایان بیرجند گناباد) و ۵ درصد دیگر آن در استهبانات فارس اصفهان و سایر نقاط ایران کشت می شود.

نرخ قیمت روز خرید و فروش زعفران

از نظر منشاء در رابطه با این که این گیاه احتمالاً از یک توده از گونه زعفران وحشی در یونان منشا گرفته باشد تردید کمی وجود دارد. در این حالت بر اساس کد بین المللی نامگذاری گیاهان نام این گونه بایستی همانطور که قبلا چاپ شده تغییر داده شود.

البته به منظور های علمی منطقی به نظر می رسد که این گونه که در سطح وسیعی کاشته می شود به عنوان یک گونه جدید در نظر گرفته نام آشنا و دارای کاربرد وسیعی را برای این گیاه که به صورت تجاری به عنوان منبع زعفران کاشت می شود، به کار ببریم.

اگر به دنبال نرخ قیمت روز خرید و فروش زعفران هستید و می خواهید زعفران سرگل قائن را به قیمت عمده تهیه کنید با شماره زیر تماس بگیرید.

خانم ابراهیمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم ابراهیمی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09152612804

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: marketsaffron.ir[at]gmail.com

گروه پخش زعفران عمده شما را به خرید بهترین زعفران منطقه قائنات با بهترین نوع بسته بندی زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما  از طریق واتساپ ارتباط بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید